+48 510 668 012 kontakt@bogatewnetrza.pl
Reflektorki sufitowe do każdego pomieszczenia
Reflektorki sufitowe do każdego pomieszczenia

Reflektorki sufitowe pasują do każdego rodzaju pomieszczenia. Ich największą zaletą jest to, że światło możemy skierować w dowolnym kierunku. Daje to ogromne możliwości aranżacji światła, a co za tym idzie dostosowanie funkcjonalne i dekoracyjne w zależności od potrzeb.

 

Reflektorki do łazienki

Reflektorki sufitowe świetnie sprawdzają się w łazience. Dlaczego? Ponieważ zajmują mało miejsca i dają mocne światło. Dzięki temu, że światło możemy dowolnie regulować - możemy ustawić je w kierunku lustra. A to oznacza bezproblemowe robienie makijażu. Zapal ich mniej, a stworzysz przytulny klimat podczas relaksującej kąpieli.

 

Reflektorki sufitowe w salonie

W salonie można zamontować je bezpośrednio na suficie lub na suficie podwieszanym. Reflektorki będą dobrym rozwiązaniem w przypadku kiedy salon za dnia jest pomieszczeniem o wielu funkcjach np. jadalnia lub miejsce pracy, a wieczorem chcemy oddać się relaksowi. Delikatne i ciepłe światło reflektorków sprzyja odpoczynkowi i pozytywnie wpływa na samopoczucie.

 

 

Reflektorki sufitowe w sypialni

W sypialni potrzebne jest oświetlenie, które pozwoli nam się wyciszyć po ciężkim dniu. Oświetlenie nie może przeszkadzać nam w odprężeniu i wypoczynku. Reflektorki możemy wykorzystać jako oświetlenie do czytania wieczornej lektury, jak i do pełnego oświetlenia garderoby.

 

 

Reflektorki jako lampy kuchenne

Gotowanie jest jedną z czynności, które wymagają idealnego oświetlenia. Obowiązkowe jest oświetlenie blatu roboczego oraz kuchenki. Lampa nie może być umieszczona bezpośrednio nad głową ponieważ cień zasłoni całą przestrzeń. Istotne jest więc ustawienie światła pod odpowiednim kątem. Reflektorki są do tego idealne.

 

 

Reflektorki to jedne z niewielu rodzajów oświetlenia, który możemy wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Są to lampy uniwersalne ze względu na swój wygląd oraz funkcjonalność. Nie może również zabraknąć stwierdzenia, że są one obecnie bardzo modne i odpowiednio dobrane są jednym z najciekawszych elementów dekoracyjnych w pomieszczeniu.

 

 

 

 

Produkty powiązane

Zobacz wszystkie reflektorki:

http://bogatewnetrza.pl/pl/c/Reflektorki/141

Kategorie blog
Chmura tagów
Powrót >
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl